KURUMSAL
Hakkımızda
Hakkımızda Grup Baby

1991 yılında kurulan firmamız, 1994 yılında çocuk ürünleri departmanını kurarak bu sektörde faaliyete başlamıştır. Firmamız, anne ve anne adaylarının bebeklerini Avrupa'nın en kaliteli, en şık ve en sağlıklı ürünleriyle büyütmelerine destek olmayı ilke edinmiştir. OKBaby bebek banyo aksesuarları & hijyen ürünleri, BabyBjörn kanguruları & bakım ürünlerinin Türkiye yetkili distribütörüdür. 2011 yılı Mayıs ayından itibaren grup şirketlerinden Mamajoo Sağlık Ürünleri A.Ş. tarafından üretilen Tombik ve Mamajoo bebek beslenme ve bakım ürünleri markalarının dağıtıcısı olarak da faaliyet alanını genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye'nin ilk bebek beslenme bakım markalarından olan Tombik markasına yepyeni ürün tasarımları ve ambalajlarla yeniden hayat vererek önemli bir görev üstlenen şirketler grubumuz, Mamajoo markası ile de Bisfenol A içermeyen (%0 BPA) PP biberonlar ile Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın üçüncü PES biberonlarını üretip dağıtımını yapmaktadır. Türk ekonomisine en son teknoloji ile üretilen dünya standartlarında ürünler ve üretim tesisleri ile kazandırdığımız katma değerlerin gururunu yaşıyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz.

Pazarın en iyi ürünlerini sunan firma olmanın gururunu Avrupa Birliği standartlarına uygun ürünlerimizi güvenle kullanan tüketicilerimiz ve tüketicilerimize ulaştıran değerli satış bayilerimiz ile paylaşıyoruz.


Misyonumuz

Müşterilerimizi, tüketicilerimizi, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve çevreyi ortak kabul eden bir anlayışla, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Mükemmellik yolunda, Toplam Kalite Yönetim Felsefesini bir yaşam biçimi haline getirerek sektörümüzde önder bir kuruluş olmak.

Temel Değerlerimiz
İnsanları Sevmek
Her fikre saygılı olmak
Bilimsel Olmak
Yenilikçi Olmak
Bilgi Paylaşmak
Dürüst Olmak
Çevreye Saygılı Olmak
Takım Ruhuyla Çalışmak