Mamajoo Türkiye'nin İlk Gece Parlayan Biberonunu Üretti

Bebek Bakım ve Beslenme ürünleri sektöründe ‘En İtibarlı Marka’ ödüllü Mamajoo, Türkiye’nin ilk ve tek Gece & Gündüz biberonları ve Black & Pearl serisi Gece & Gündüz emzikleri ile bebeklerin ve ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Bebek ürünleri sektöründe 30 yıla yakın tecrübesi ile Türkiye’nin ilk ve tek anti-kolik Gold biberonunu üreten Mamajoo, yine bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk ve tek Gece & Gündüz biberonu ile Black and Pearl Gece & Gündüz emzik serilerini üretti.

Uzmanlar; sağlıklı bir uyku ve gelişim için bebeklerin odasında ışık olmaması gerekliliğine dikkat çekiyor. Mamajoo Gece & Gündüz biberonlarının halkası, 
Black and Pearl Gece & Gündüz emziklerinin ise gövdesi karanlıkta bir süre parladıklarından ışığı açmak zorunda kalmadan gece rahatça bulunmalarını sağlıyor.
Tüm Mamajoo biberonlarında olduğu gibi anne göğsünden ilham alınarak tasarlanmış anti-kolik biberon emziği bulunan Gece & Gündüz Biberonları, bebekler beslenirken kesintisiz akış sağlıyor ve gaz sancısı nedeni olabilen biberon içindeki havayı yutmalarını engellemeye yardımcı oluyor.

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonları, daha dengeli durması için geniş tabanlı; doldurmayı, temizlemeyi ve gerektiğinde bebeklerin kaşıkla beslenmesini kolaylaştırmak içinse geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Mamajoo Gece & Gündüz biberonları, ergonomik kavrama kavisleriyle minik ellerin kas gelişimini de destekliyor. Mamajoo biberonlarının ölçek işaretleri bebeğinizin ne kadar beslendiğini görmenizi sağlarken kapakları ise emziklerini tamamen kapatarak devrildiğinde bile sızdırmazlık sağlıyor.